yarıçap kapalı
yarıçap
km Set radius for geolocation
ara
Op. Dr. Bülent Çığşar

Op. Dr. Bülent ÇIĞŞAR, lise eğitimini Tarsus Amerikan Kolejinde tamamlamasının ardından, 1993 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp öğrenimini 1999 yılında tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 2000 yılında başladığı ihtisasını ise Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapmış ve 2005 yılında Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

İhtisas eğitimi sırasında ABD Tıpta uzmanlık sınavı olan ECFMG Sınavlarını başarı ile geçmiş kısa bir süre ABD Boston Şehrinde Brigham and Women’s Hospital da görev almıştır. Yine ihtisası esnasında mikro cerrahi ile meme kanseri sonrası meme rekonstrüksiyonu konusunda İsveç Uppsala Üniversitesi Hastanesinde görev almıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında kısa bir süre Pakistan Keşmir deprem bölgesinde Sağlık Bakanlığı bünyesinde görev aldıktan sonra  2005 – 2007 yılları arasında mecburi hizmetini Kars Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünde tamamlamıştır. 2007 – 2008 yılları arasında Erzincan Askeri Hastanesi’nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünde askerlik görevini tamamladıktan sonra 2008 – 2017 yılları arasında Özel İstanbul Medipol Üniversitesi’nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünde Yrd. Doç. olarak hizmet etmiştir. 2017-2018 yılları arasında Ataşehir Memorial hastanesinde görev almıştır.

Mesleki çalışmalarına özel muayenehanesi’nde devam eden Op. Dr. Bülent ÇIĞŞAR, iyi derecede ingilizce bilmektedir.

Bu sayfanın kaldırılmasını ya da güncellenmesini talep etmek için

iletişim doktorsorgula@gmail.com

adres

Our Address:

Nisbetiye On Residence Nisbetiye Mahallesi, Aytar Cd. No: 8-12 Kat 5 Daire 45 Beşiktaş, İstanbul Özel Muayenehane

telefon:

-

Email:

-

web:

-

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir