yarıçap kapalı
yarıçap
km Set radius for geolocation
ara
Op. Dr. Yücel Sarıaltın

Op. Dr. Yücel SARIALTIN, 1981 yılında Çorum’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Süleyman Demirel Üniversitesi’nde tamamlayarak Pkastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur. Uzmanlık eğitimi süresince El Cerrahisi, Mikrocerrahi ve maksillafasyal cerrahi üzerine özel eğitimler almış, yaklaşık 4000 civarı ameliyatta bulunmuştur.

Op. Dr. Yücel SARIALTIN, Eğitim süresince birçok seminer vermiş, Estetik Cerrahi üzerine bir çok Estetik Merkezinde yurt içi ve yurt dışında ameliyatlarda gözlemci olarak bulunmuş, uzmanlık tezi olarak “Rinoplasti’de 3 boyutlu modelde lateral osteotominin göz yaşı kanalı ile ilişkisinin radyolojik değerlendirilmesi” üzerine yapmıştır.

Op. Dr. Yücel SARIALTIN, 2012 yılında uzmanlık eğitiminin tamamlanması üzerine Erzurum’da mecburi hizmette bulunmuş, Burada 2 yıl yoğun bir çalışma sürecinden çoğunluğu burun estetiği olmak üzere 1000 civarında estetik ameliyat gerçekleştirmiştir.

2014 yılından itibaren Estetik İnternational İstanbul Kliniğinde çalışmaya başlamış olan Op. Dr. Yücel SARIALTIN, burada yüz ve beden güzelliği üzerine birçok ameliyat yapmış ve Türkiye’de en çok ameliyat yapan Estetik Cerrahlar arasına girmeyi başarmıştır.

Op. Dr. Yücel SARIALTIN, gelişim anlamında defalarca kurs ve eğitim sertifika programına katılmıştır ve mesleki çalışmalarına İstanbul’da bulunan özel muayenehanesi’nde devam etmektedir.

Bu sayfanın kaldırılmasını ya da güncellenmesini talep etmek için

iletişim doktorsorgula@gmail.com

adres

Our Address:

Barbaros mah. Al zambak sk. Varyap meridian a blok kat:0 no:9 Ataşehir, İstanbul Op. Dr. Yücel Sarıaltın Muayenehanesi

telefon:

-

Email:

-

web:

-

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir