yarıçap kapalı
yarıçap
km Set radius for geolocation
ara
Prof. Dr. Fuat Yüksel

Prof. Dr. Fuat YÜKSEL, 1964 yılında Ankara’da doğmuştur. Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1988’de yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2 yıl boyunca İzmit – Kandıra’da pratisyen hekim olarak görev yaptıktan sonra 1991-1996 yılları arasında İstanbul GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği’nde ihtisasını yapmış ve Plastik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Prof. Dr. Fuat YÜKSEL, 1996-1997 yılları arasında Diyarbakır Asker Hastanesi’nde Uzman olarak askerlik vazifesini yerine getirmiştir. 1997 yılında İstanbul GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi’ne Yardımcı Doçent kadrosuna atanmıştır. 1999-2000 yılları arasında ABD-Georgia’da (Atlanta) Emory Üniversitesi’nde Prof. Dr. J. Bostwick III’ün yanında gözlemci olarak çalışmalar yapmıştır. 2003 yılı Mart ayında Doçent, 2009 yılı Nisan ayında ise Profesör olmuştur.

2009 yılı Haziran ayında İstanbul GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği’ne servis şefi olarak atanmış olan Prof. Dr. Fuat YÜKSEL, 2011 yılında “Tam Gün Yasası” nedeniyle buradaki görevinden kendi isteği ile ayrılarak TSK’dan emekli olmuştur.

Türk Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi (TPRCD), Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği ve Uluslararası Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi (ISAPS) dernekleri üyesi olan Prof. Dr. Fuat YÜKSEL, 2011 yılından beri mesleki çalışmalarını Fenerbahçe’de bulunan özel muayenehanesinde sürdürmekte olup ameliyatlarını ise Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi’nde gerçekleştirmektedir.

Bu sayfanın kaldırılmasını ya da güncellenmesini talep etmek için

iletişim doktorsorgula@gmail.com

adres

Our Address:

Kalamış Fener Cad. Atlas Apt. No: 12 Daire:5 Fenerbahçe Kadıköy, İstanbul Prof. Dr. Fuat YÜKSEL Muayenehanesi

telefon:

-

Email:

-

web:

-

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir